Czuli barbarzyńcy Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej Województwo Śląskie
O cyklu

Druga edycja cyklu „Czuli barbarzyńcy” powoli dobiega końca. W związku z finałem tego czeskiego wydarzenia przygotowaliśmy konkurs we współpracy z firmą KORCZYK, dealerem marki ŠKODA z Bielska-Białej. Do wygrania jest podróż do Mlada Boleslav, do odnowionego Muzeum ŠKODY.
NOWOCZESNOŚĆ I TRADYCJA.
ŠKODA to przecież jedna z najstarszych marek samochodowych o bardzo bogatej historii. Tu współczesność połączymy z tradycją… Do muzeum zwycięzcy pojadą jednym z najnowszych modeli Škodą Rapid.

O MUZEUM.
Obiekt muzeum zlokalizowany jest w jednym z oryginalnych budynków fabrycznych Producenta. To sprawia, że ŠKODA obecnie jako jedyna marka samochodowa przedstawia swoją historię w zabytkowych halach produkcyjnych. Dzieje tej firmy zostały przedstawione w w innowacyjny sposób, za pomocą nowoczesnych prezentacji, ale w autentycznym kompleksie budynków”.

KONKURS.
Zwycięzca będzie również współtwórcą kolejnej edycji. Zadanie konkursowe to wymyślenie hasła dla cyklu „Czuli barbarzyńcy”. Zwycięskie hasło ma być swoistym sloganem promującym wydarzenie, komunikować przesłanie naszego festiwalu. Na propozycje czekamy do 27 maja. Wystarczy pobrać i wypełnić zgłoszenie! Wyniki konkursu przedstawimy podczas spektaklu Love Story 28 maja w Klubie Klimat (więcej o spektaklu).


Pobierz regulamin konkursu

Zapraszamy na stronę naszego Partnera: www. Korczyk.com.pl


Wydarzenia
Galeria zdjęć
Program
Goście
Piszą o nas
Nasi partnerzy
Pierwsza edycja
Kontakt